Česká pošta

Při doručení Českou poštou si můžete vybrat, zda chcete balík zaslat na poštu, nebo do ruky . Upozornění na zásilku vám přijde SMS a e-mailem. 

Česká pošta garantuje doručení zásilky na vámi zvolenou adresu již následující den po jejím podání. V den, kdy má balíček dorazit, vás navíc bude Česká pošta informovat o doručení emailem či SMS. 

Jestliže adresát nebude na udaném místě k zastižení, v poštovní schránce nalezne lísteček s informacemi, na které poště je zásilka uložena. Tam bude balíček čekat dalších sedm dní. Poštu lze požádat o opakované zaslání či prodloužení doby, kdy bude balík uložen na dodací poště. Pokud se tak nestane, ani si balíček nikdo nevyzvedne, putuje zpět k nám. Za opakované zaslání zásilky na vaši adresu účtujeme 100 Kč.

Česká pošta přijímá zásilky maximálně do 30 kg (těžší zásilky se dělí do několika balíčků). Při platbě na dobírku nelze platit kartou, ale je akceptována pouze platba v hotovosti. Bližší informace naleznete na webových stránkách České pošty – Služby pro příjemce a adresáty.

Putující balíček můžete sledovat i online: https://www.postaonline.cz/trackandtrace?utm_source=HP_CP-uzitecne-nastroje&utm_medium=sledovani-zasilek

Zásilkovna - Osobní odběr

Osobní odběr na odběrných místech zasilkovna.cz.

Zásilkovna umožňuje osobní převzetí balíčku (hmotnost do 5 kg) na více než 600 pobočkách po celé České republice. Po dokončení objednávky je zásilka k vyzvednutí za jeden až dva dny na vámi vybrané pobočce. O přítomnosti zásilky na pobočce Zásilkovny budete informováni emailem nebo SMS. Otevírací doba závisí na zvolené pobočce (informace najdete na webových stránkách). Platba je možná hotově i kartou.

Cestu vašeho balíčku lze sledovat i online: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani.

PPL

Kurýrní služba PPL doručuje zásilky ve všední dny standardně mezi 8 – 18 hodinou. Před doručováním vám přijde email a SMS ohledně detailů doručení. U společnosti PPL můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti, ale i kartou. Služba PPL přijímá balíčky do hmotnosti 50 kg.

Cestu vašeho balíčku můžete sledovat i online: https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku

DPD

Kurýrní služba DPD doručuje zásilky ve všední dny standardně mezi 8 – 18 hodinou. Před doručováním vám přijde email a SMS ohledně detailů doručení. S kurýrem DPD je možné se případně domluvit na změnách ohledně doručení (hodina, místo – ale to jen v rámci lokality) prostřednictvím aplikace MojeDPD [http://dorucujemeradost.dpd.cz/dpd-kuryr]. Každý balíček se snaží doručit 3x. U společnosti DPD můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti, ale i kartou. Služba DPD přijímá balíčky do hmotnosti 50 kg.

Cestu vašeho balíčku můžete sledovat i online: https://www.dpd.com/cz/cs/

Ceník dopravy

Ceny u všech možností dopravy je max do 5 kg.

Dopravce Do 1 999 Kč Nad 1 999 Kč
Zásilkovna 69 Kč s DPH Zdarma
Česká pošta - balík do ruky 119 Kč s DPH Zdarma
Česká pošta - balík na poštu 99 Kč s DPH Zdarma
DPD 150 Kč s DPH Zdarma
PPL 119 Kč s DPH Zdarma

Platba

Platba při převzetí (dobírka)

Platba při převzetí (dobírka) je možná u následujících způsobů dopravy: Česká pošta, DPD, PPL.

V případě platby na dobírku, účtujeme částku 39 Kč.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout zdarma na provozovně Ezop reklamní agentura s.r.o., Nábřeží 5574, Zlín. Provozní doba: Po-Čt 8 - 15.30, Pá 8 - 13.30