Náš příběh sahá až do roku 1993, kdy ve Vizovicích vznikl nápad, zrealizovat  své sny o práci, kterou budeme mít rádi. Tak se zrodila reklamní agentura a tiskárna Ezop. Během těchto téměř 30 let jsme si prošli dynamickým vývojem, vybavili se moderními tiskovými technologiemi a za posledních 10 let si srovnali priority.

Rok 2010 byl zlomový a zásadně ovlivnil vývoj naší společnosti. Vsadili jsme vše na jednu kartu, srdcovou dámu.  Srdcovou, protože naší srdeční záležitostí je láska k přírodě, zdravý životní styl, kreativita, nesoutěživost, spolupráce a zdravý rozum. 

Pořídili jsme tiskové stroje s ekologickými barvami, zařadili recyklované a recyklovatelné materiály, zřídili ekologický provoz, zapojili se do systému Eko-kom a v roce 2015 jsme založili sesterskou společnost, chráněnou dílnu Ezop plus. V naší chráněné dílně šijeme a vyrábíme výrobky a dárky, které si sami navrhujeme,

a  které jsou precizně zpracovány.  Pracujeme s vegan kůží, eko kůží a potisk aplikujeme ekologickými barvami. Dárky dodáváme do  firem pro jejich obchodní partnery.  Máme ale spoustu nápadů a energie své produkty rozvíjet, proto jsme se rozhodli je postupně zařazovat i do našeho e-shopu a umožnit tak zakoupení i koncovým zákazníkům, nejen firmám. 

Naše společnost EZOP

si již při svém vzniku stanovila pevné zásady, kterými se řídíme po celou dobu své činnosti:.

  • ctíme přírodu – tiskneme ekologicky na různé materiál (máte- li dotaz, napište nám)
  • pomáháme slabým – máme chráněnou dílnu (vlastní výrobky i zakázkovou výrobu)
  • jsme svobodní – ctíme pravidla slušného chování, nesoupeříme, spolupracujeme
  • jsme spolehlivým a čestným partnerem (tradice téměž 30 let na trhu)

EZOP = ekologická tiskárna   www.ekologickytisk.cz

EZOP PLUS = chráněná dílna  www.ezopdesign.cz

EZOP STYL  = e-shop  zaměřený na zdravý životní styl - co zboží a  low carb pochutiny   www.ecostyl.cz

Jaký je rozdíl mezi baterií a solárním napájením?

Jaký je rozdíl mezi baterií a solárním napájením?

U Quartzových strojků práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie. Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor. U Quartzových strojků práci vykonává elektromotorek posouvající ručičky. Energii dodává strojku baterie. Solární panely zabudované pod ciferníkem doplňují energii pro zasazený vysokokapacitní kondenzátor.